Firma remontowo-budowlana Caspers

Czym wyróżniamy się na rynku remontowo-budowlanym w Trójmieście? Przede wszystkim kompleksowym podejściem do tworzonych przez nas projektów. Jesteśmy z Tobą od początku do końca inwestycji, mamy w swoim zespole architekta wnętrz, projektanta, a także inżynierów budownictwa. Praca naszej firmy remontowo-budowlanej nie ogranicza się jedynie do przyjechania na miejsce inwestycji w Gdańsku i rozpoczęcia robót budowlanych lub wykończeniowych. Sami tworzymy projekty i wizualizacje, dzięki czemu już przed startem inwestycji możesz określić, co wolałbyś zmienić, a co Ci się podoba i powinno zostać. Znacząco przyspiesza to czas prac, a Ty masz pewność, że wykonana budowa lub remont przebiegną zgodnie z Twoimi pomysłami.

Co robimy?

Rdzeniem naszej działalności jest budowa domów jednorodzinnych oraz remonty mieszkań. Chcemy się rozwijać, poszerzać nasze doświadczenia i podejmować się nowych wyzwań, dlatego nie ograniczamy się tylko do tego segmentu. Chętnie podejmiemy współpracę przy innych projektach. Skontaktuj się z nami i przekonaj się czy podejmiemy się wyzwania, które przed nami postawisz.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą budowlaną z siedzibą w Gdańsku. Jesteśmy pasjonatami budownictwa, którzy patrzą na branżę i chcą wprowadzić diametralne zmiany. Tworzymy zespół ludzi, którzy codziennie zmieniają postrzeganie firm budowlanych, zmieniamy stereotypy takie jak niska jakość, problemy na budowie oraz ciągłe opóźnienia. Współpracując z nami możesz zapomnieć o tym wszystkim. Jesteśmy zupełnie inni, po prostu lepsi.

Standardy

Remont mieszkania to skomplikowany i różnorodny proces. Każdy jest inny i każdy stawia przed nami nowe wyzwania, jednak przy każdej realizacji zachowujemy najwyższe standardy jakości. Zapewnienie perfekcyjnego wykonania to jeden z filarów naszej działalności, drugim jest bezwzględna terminowość. W branży budowlanej często zdarza się, że prace ulegają opóźnieniom z powodu nieprzewidzianych zdarzeń. Przewidujemy wszelkie problemy, a jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy pracować 24 godziny na dobę, abyś otrzymał gotowe mieszkanie na czas.

Odpowiedzialność

Remont to poważna decyzja, niosąca za sobą duże koszty. Wiele osób wykonuje go tylko raz w życiu. Zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności jaka ciąży na nas jako Twojego Wykonawcy. Rzetelne wykonanie naszej pracy rzutuje na wiele lat Twojego życia, ponieważ nie każdy ma pieniądze, aby robić poprawki po firmie remontowej. Nie możemy pozwolić, aby stracić Twoje zaufanie. Wszystkie prace zostaną wykonane z należytą dbałością, abyś mógł latami cieszyć się pięknym mieszkaniem. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za Twój czas spędzony w nowym mieszkaniu, dlatego nie chcemy być dobrzy, chcemy być najlepsi.

Priorytety

Naszym priorytetem we wszystkich działaniach jesteś Ty. Jesteś naszym Klientem, chcesz poświęcić nam niemałą część swoich oszczędności, dlatego w naszym działaniu kierujemy się Twoim dobrem. Tworzymy firmę przyjazną ludziom, ponieważ to z nimi urzeczywistnia się najlepsze projekty. Nic nie jest dla naszej firmy tak ważne jak dobre relacje z naszymi pracownikami, partnerami, dostawcami i przede wszystkim Klientami.

Zespół

Tworzymy zespół ludzi, którzy chcą tworzyć najlepsze miejsca do życia, ludzi z wizją, gotowych do ciężkiej pracy na rzecz czegoś wspaniałego. Nasi projektanci zmieniają zwykłe metry kwadratowe na miejsce, w którym chce się zamieszkać. Zespół  inżynierów budownictwa nadzoruje prace od strony technicznej, aby wszystko było na swoim miejscu z zachowaniem najwyższej jakości. Oczywiście najważniejsi są specjaliści, którzy wykonują wszelkie prace remontowe. Malują, szpachlują, kładą płytki i montują wyposażenie. To oni tworzą Twoje piękne mieszkanie i są ostatnim, najważniejszym ogniwem całego łańcucha naszych działań.

Cechy naszej firmy budowlanej?

Rzetelność, terminowość i dokładność – te cechy najlepiej odzwierciedlają charakter naszej firmy remontowo-budowlanej. Na prace budowlane dajemy pełną, 10-letnią gwarancję, z kolei przy remontach otrzymujesz od nas 5 lat gwarancji na wszystkie wykonane przez nas czynności. Działamy przede wszystkim w Gdańsku i Gdyni, a także w okolicach Trójmiasta. Wykonujemy roboty budowlane „pod klucz”, a także sprzątamy cały lokal po zakończeniu prac. Dzięki temu od razu po wyjściu naszej ekipy możesz wprowadzić się do swojego domu lub mieszkania. Zajmujemy się wszystkim, Ty musisz tylko odebrać klucze, by móc cieszyć się z własnych, komfortowych czterech kątów.

Odbiory budowlane – Trójmiasto

Nasza firma budowlano-remontowa zajmuje się nie tylko pracami wykończeniowymi, czy budową domów jednorodzinnych. Wykonujemy również profesjonalne odbiory budowlane na terenie Trójmiasta (Gdynia, Gdańsk, Sopot). Gdy otrzymujesz klucze do mieszkania od dewelopera, my sprawdzamy czy lokal jest zgodny z projektem, wyszukujemy wszystkie wady i błędy ze strony wykonawcy. Dzięki naszej pracy masz pewność, że otrzymujesz dokładnie to, za co zapłaciłeś. A jeśli jest inaczej, to wskażemy wady, które będą musiały zostać usunięte przez dewelopera.