Usługi remontowo budowlane

Uważaj na superceny

Branża budowlana to ogromny sektor naszej gospodarki. Pomiędzy przedsiębiorstwami istnieje bardzo ostra konkurencja, co prowadzi do wysokiej presji cenowej. Niestety niektóre firmy nie grają uczciwie i obniżają koszty budowy oszczędzając na materiałach i bezpieczeństwie pracowników. Gorsze materiały, słabszy beton, brak szkoleń BHP, są to niektóre z oszczędności, które rzeczywiście redukują koszty, ale odbija się to ostatecznie na Kliencie. Jeśli zatrudnisz taką firmę, to po kilku latach może okazać się, że remont jest niezbędny. Czy stać Cię na takie ryzyko?

Kluczowa decyzja w Twoim życiu

Budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Wybór wykonawcy jest bardzo ważny, ponieważ to on stworzy miejsce, w którym może mieszkać kilka pokoleń, stworzy miejsce, które jest nie tylko domem, ale też inwestycją na lata. Wybierz mądrze. Czy to będzie Caspers? Decyzja należy do Ciebie.

Zapomnij o formalnościach

Prawo jest bardzo skomplikowane, a ilość spraw urzędowych wymaganych w trakcie prowadzenia budowy domu może przysporzyć zawrotów głowy. Jeśli nie znasz się na przepisach lub po prostu nie chcesz tego robić, to z chęcią zajmiemy się tym za Ciebie. Możesz przekazać nam pełnomocnictwo, abyśmy w Twoim imieniu załatwili wszystkie formalności i pozwolenia. My pracujemy, Ty odpoczywaj.

Jakość, jakość, jakość!

Tworzymy budynki, które będą trwałe i będą utrzymywały swoją wartość z biegiem czasu. Przykładamy szczególną uwagę do standardów jakościowych, ponieważ wiemy, że to właśnie perfekcyjne wykonanie budynku może zapewnić Ci brak usterek przez wiele lat. Na potwierdzenie naszej jakości oferujemy 10-letnią gwarancję na wybudowane przez Caspers domy.

Czego potrzebujesz?